mzpcdefuut.nl

Trainingstijden Wedstrijdzwemmen

Informatie over de trainingstijden van de verschillende zwemtrainingen die bij De Fuut gegeven worden

Beginners:

Dinsdagavond (Breukelen):  18.00 – 19.00 
Donderdagavond:  18.00 – 19.00 
Zaterdagochtend:  08.15 – 09.15 

Hoofdtrainer: Andrea Grim (beginners@mzpcdefuut.nl)

Minioren:

Maandagavond:  18.00 – 19.00 
Dinsdagavond:  18.00 – 19.00 
Woensdagavond:  18.00 – 19.00 
Vrijdagavond:  18.00 – 19.00 

Hoofdtrainer: Andrea Grim en Darius Penteker (minioren@mzpcdefuut.nl)

C-selectie:

Juniorengroep (12 – 15 jaar)

Maandagavond:  18.00 – 19.00 
Dinsdagavond:  18.00 – 19.00 
Woensdagavond:  18.00 – 19.00 
Vrijdagavond:  18.00 – 19.00

Jeugd/ Seniorengroep (15 – 25 jaar)

Maandagavond:  18.00 – 19.00 
Dinsdagavond:  18.00 – 19.00 
Woensdagavond:  18.00 – 19.00 
Vrijdagavond:  18.00 – 19.00

Hoofdtrainer: Manon Vos (c-selectie@mzpcdefuut.nl)

B-selectie:

Juniorengroep (12 – 15 jaar)

Maandagavond:  18.00 – 19.00 
Dinsdagavond:  18.00 – 19.00 
Woensdagavond:  18.00 – 19.00 
Vrijdagavond:  18.00 – 19.00

Jeugd/ Seniorengroep (15 – 25 jaar)

Dinsdagochtend:  05.30 – 07.00 
Donderdagochtend:  05.30 – 07.00 
Vrijdagochtend:  05.30 – 07.00 

Hoofdtrainer B-selectie Junioren Martin Postma (b-selectiejunioren@mzpcdefuut.nl)

Hoofdtrainer B-selectie Jeugd/ Senioren: Peter van Beek (b-selectiejeugd@mzpcdefuut.nl)

A-selectie:

Maandagavond:  18.00 – 19.00 
Dinsdagochtend:  05.30 – 07.00 
Woensdagavond:  18.00 – 19.00 
Donderdagochtend:  05.30 – 07.00 
Vrijdagochtend:  05.30 – 07.00 
Vrijdagavond:  18.00 – 19.00 

Hoofdtrainer A-selectie: Peter van Beek (a-selectie@mzpcdefuut.nl)

Trimzwemmen:

Woensdagavond:  20.30 – 21.30 en 21.30 – 22.30 

Hoofdtrainer Trimzwemmen: Marloes Guldie (trimzwemmen@mzpcdefuut.nl)

Masterszwemmen:

Dinsdagochtend:  05.30 – 07.00 
Dinsdagavond (zonder begeleiding):  18.00 – 19.00 
Donderdagochtend:   05.30 – 07.00
Vrijdagochtend:   05.30 – 07.00 

Hoofdtrainer Masterszwemmen: Claudia Broeke (masters@mzpcdefuut.nl)

De Fuut bedankt haar sponsors